Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Region - místo pozice: kancelář Praha, kancelář Olomouc, kancelář Zdice, ochota cestovat.

Hledáme mezi nás do týmu kolegu/kolegyni, kterého baví web a internet spojený s prodejem.

Kolegu/kolegyni, který(á) má cit na web stránky a mobilní aplikace. Koho baví webové a moderní techologie, zná jazyky (Aj minimálně)  a nemá problém občas vycestovat za klientem. Nápní bude také starání se o prodej výrobků a služeb našich produktů nebo produktů našich zákazníků.

Popis pozice

  • jednání s tuzemskými i zahraničními dodavateli, objednávky/dodávky zboží
  • sledování tržních cen produktů
  • tvorba reklamních kampaní
  • práce s sklik, adwords, google analytics, CMS (Joomla, Drupal, vlastní), práce s amazon, ebay a podobné
  • tvorba textů a designu web stránek pro mobily, desktop, tvorbra designu pro mobilní apps
  • manipulace s obrázky

Požadujeme

  • min. SŠ(technické, obchodní zaměření)
  • znalost Anglického jazyka
  • Německý jazyk výhodou
  • Komunikační schopnosti, flexibilita, schopnost učit se novým věcem

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení s procentní složkou
  • zajímavou práci v malém týmu
  • možnost práce z homeoffice

Jiné sdělení:

Jsem rozděleni do malých týmů v Olomouci, Praze a Zdicích. Komunikujeme spolu osobně a sdíleně přes Teams a další nástroje. Nemáme problém se navštívit.

Uvědomujeme si, že nejen prací živ je člověk. Jsme parta lidí, kteří se baví i po pracovní době a firma je v tom ještě podporuje.

Gradex, s.r.o.

Oblast Čechy:
Těšnov 5
Praha 1, 110 01
Tel.: +420 224 310 041

Oblast Morava:
Kateřinská 83/10
Olomouc, 779 00
Tel: +420 585 24 24 30

E-mail: info@gradex.cz
Web: www.gradex.cz